اموزش نصب انواع دیوار پوش

اپوکسی چیست ؟
ژوئن 30, 2019
کفسابی چیست. کف اتاقمون رو چی کار کنیم .
جولای 6, 2019
نمایش همه

اموزش نصب انواع دیوار پوش

بسیاری از نواقصی وجود دارد که می تواند دیوارهای دیگر را به لکه های بد، تغییر رنگ، ترک ها، بافت های ناهموار، پشت زمینه کاغذ دیواری و غیره تبدیل کند. تعمیر دیوار می تواند یک سرمایه گذاری پر هزینه باشد، اما خوشبختانه، چندین راه وجود دارد که می توانید نقاط ضعف را که باید در بودجه و برنامه شما آسان تر باشد را پوشش دهید.

گلدان خشکی را اعمال کنید. گل گلی است که به راحتی با آن کار می کند و شما می توانید گل را به عنوان یک بافت جالب پس از قرار دادن آن برای پنهان کردن هر گونه نقص در دیوار خود قرار دهید.
یک سطل از گلدان گچ ساخته شده را بکشید و آن را به طور یکنواخت روی سطح دیوار با یک چاقوی پلاستیکی 6 اینچ (15 سانتیمتری) بپیچید. پوشش باید بین 1/8 و 1/4 اینچ (3 تا 6 میلی متر) ضخامت باشد، بسته به شدت آسیب.
شما می توانید بافت را به روش های مختلفی اعمال کنید. بر روی آن با یک برس سوزن بزنید تا یک ظاهر بافته را بسازید، با استفاده از یک برس موی ضخیم بر روی آن، مارپیچ های همپوشانی را به آن بکشید، گل را به راحتی با یک ماله پاک کنید تا بتوانید “مگس پرش” محبوب را ایجاد کنید.
گل را 24 ساعت خشک کنید، سپس رنگ را روی دیوار به صورت دلخواه اعمال کنید. بعد از خشک شدن می توانید لایه ای از رنگ را نیز به کار ببرید تا بافت را افزایش دهد.

استفاده از تصویر زمینه بافت تصویر زمینه ساده ممکن است به اندازه کافی برای مخفی کردن سطوح آسیب دیده، ناهموار دیوار، اما تصویر زمینه بافت می تواند این نواقص را مؤثرتر کند. [2]
اندازه ابعاد دیوار خود را اندازه گیری کنید و تصویر زمینه به اندازه کافی بافت را برای پوشش تمام سطوح بخرید. بسته به نیازهای شما، شما می توانید آن را در رول یا کاشی های بزرگ خریداری کنید.
دستورالعمل های تولید کننده را بررسی کنید تا چگونگی قطع آن را تعیین کنید. بسیاری از انواع چسب را در پشت هر قطعه خشک کرده اند. در این موارد، شما می توانید کاغذ را با آب ساده خیس کنید و آن را مستقیما به دیوار بچسبانید.
بیشترین تصویر زمینه بافت نیز قابل خواندن است، بنابراین اگر مورد نظر شما می توانید یک کت از رنگ دیوار استاندارد روی سطح کاغذ دیواری پس از خشک شدن اعمال کنید.

یک نقاشی مصنوعی ایجاد کنید. به جای تلاش برای پنهان کردن هر گونه نقص در دیوار خود، با ایجاد یک نقاشی بزرگ با ترکیب عناصر ناهموار با آنها کار کنید.
برای مقابله با تغییر رنگ، در نظر گرفتن لایه های رنگ هماهنگ در فضا به منظور ایجاد منظره منظره – آسمان شب، ساحل، کوه ها، چمنزارها، و یا هر گزینه مناسب دیگر، توجه کنید.
شما می توانید نقاط ضعف جزئی را در بافت دیوار بپوشانید اما رنگ را با استفاده از تکنیک های دیگر که بافت را به رنگ می اندازید، رنگ کنید.
اگر احساس جسارت میکنید، می توانید از این تکنیک برای کار با ترک در دیوار استفاده کنید. به عنوان مثال، ترک راست می تواند شبیه شاخه درخت باشد؛ نقاشی درخت تنه در نزدیکی و اضافه کردن برگ، پرندگان و جزئیات مشابه در اطراف آن را در نظر بگیرید.

آجر را بگذارید این می تواند تا حدودی وقت گیر باشد، اما اعمال آجر بیش از یک دیوار بد می تواند یک لهجه جذاب ایجاد کند. از آنجا که آجر چنین مواد محکم است، باید بتواند همه چیز را از تغییر رنگ تا ترکهای بزرگ پنهان کند.
شما می توانید با استفاده از آجر های استاندارد برای پوشش دیوار استفاده کنید، اما آجرهای داخلی نازک تر معمولا بهتر از فضا هستند. اساسا، شما یک دیوار آجری بر روی دیوار که در حال حاضر دارید ایجاد می کنید.
به طور مشابه، می توانید کاشی ها را روی دیوار نصب کنید تا نقاط ضعف را پوشش دهید. این کار می تواند به ویژه در اتاق هایی که از ویژگی های کاشی معمولی مانند حمام، آشپزخانه و اتاق های لباسشویی استفاده می کند، کار کند.

تصویر زمینه موقت را ببندید اگر شما مجاز به تغییر دائمی دیوار یا تمیز کردن زمان استفاده از کاغذ دیواری نباشید، به جای آن بایستی دیوار بد را با کاغذ دیواری چسبناک جایگزین کنید. [3]
چسب پشتی تقریبا همانقدر قوی است که چسب در پشت یک یادداشت چسبنده است، اگر نه کمی قوی تر، بنابراین آسان است برای حذف. اگر با دقت آن را حذف کنید، اغلب اوقات میتوانید آن را دوباره استفاده کنید.
اگر شما نیاز به پوشش کل دیوار، اندازه ابعاد فضا را اندازه گیری کنید و یک رول بزرگ به اندازه کافی برای نیازهای خود بپردازید. با این وجود، این می تواند یک گزینه گران قیمت باشد، بنابراین شما همچنین می توانید از نوارهای کوچکتر برای پوشش دادن تکه های کوچکی از نواقص استفاده کنید، در صورتی که این کار با نیازهای شما منطبق باشد.

کاشی های پوست و چوب را امتحان کنید کاشی های چسب مانند چسب کاغذی، یک راه خوب برای تقلید از ظاهر واقعی است، بدون تعهد به چیزی بیشتر دائمی.
شما می توانید این را برای پوشش یک دیوار بزرگ استفاده کنید، اما این گزینه مخصوصا برای فضاهای دیوارهای کوچک مانند backsplashes آشپزخانه است.
این کاشی ها نیز نسبتا نازک هستند، بنابراین شما نباید هیچ مشکلی در برش دادن آنها داشته باشید تا بتوانید اندازه و ابعاد فضای خود را بهتر کنید. از آنجا که سطح بیرونی صاف و سخت است، باید بتوانید آنها را با پارچه نرم تمیز کنید.
مانند تصویر چسب، کاشی های پوست و چوب نسبتا آسان برای حذف هستند. اگر باقی مانده باقی می ماند، باید بتوانید آن را با یک استاندارد پاک کنید


الگوها را با نوار ایجاد کنید. اگر چالش دارید، از نوار رنگی یا الگو استفاده کنید تا الگوهای ساده روی دیوار ایجاد شود. شما می توانید الگو را برنامه ریزی کنید تا نوار بر روی نقص هایی که می خواهید پنهان شود را از بین ببرید. [4]
نوار مجلسی باید به خوبی لمس شود و در سبک های مختلف موجود باشد، به شما گزینه های بیشتری برای کار با شما ارائه می دهد. استفاده از آن را در تکه های الماس، راه راه ها یا زیگزاگ ها استفاده کنید

خرید پستی وینیل. دکمه های وینیل دکوراسیون اساسا برچسب های بزرگ طراحی شده برای استفاده در دیوار های رنگ شده است. یک طراحی را انتخاب کنید که دوست دارید و به سادگی آن را مستقیما بر روی نقطه ای قرار دهید که می خواهید آن را پوشش دهید.
توجه داشته باشید که این می تواند بهترین کار را در هنگام تلاش برای رفع نقایص ساده مانند لکه ها یا نشانه های جوهر انجام دهد. بافت های عجیب و غریب هنوز هم می توانید از جلوی دکمه بعد از اعمال آن، نشان داده شوند.

قفسه ها را بگذار اگر شما نیاز به پنهان کردن یک فضای بزرگ و یا قفسه های کوچکتر را به طور مستقیم بر روی دیوار پنهان کنید، اگر قفل کردن یک پچ کوچک باشد، یک قفسه بزرگ را در مقابل دیوار فشار دهید.
شما می توانید یک قفسه بزرگ برای پوشش یک پانل دیوار استفاده کنید، اما اگر می خواهید کل دیوار را پوشانید، به نظر می گذارد در برابر صندوق های عقب به پشت قرار بگیرید.
هنگام استفاده از قفسه های کوچک، قفسه را مستقیما در زیر ناقصی قرار دهید که می خواهید پنهان کنید. عناصر تزئینی را در بالای قفسه به گونه ای قرار دهید که به شما امکان می دهد تا نقص در پشت آن را پوشانید.


آثار هنری جذاب را پیدا کنید این روش کلاسی برای پوشش دادن تکه هایی از دیوار بد است. یک نقاشی، عکس یا یک قطعه دیگر از آثار هنری به اندازه کافی برای پوشش ناحیه ناقص پیدا کنید، سپس آن را مستقیما بر روی نقطه ای که باید پنهان کنید بچرخانید.
شما می توانید نسخه های تکراری از آثار هنری کلاسیک، قاب یک پوستر یا کمیسیون یک قطعه از هنرمند محلی خریداری کنید.
اگر شما قادر به پیدا کردن آثار هنری دوست ندارید، در نظر بگیرید که خودتان را ایجاد کنید. خرید چندین بوم که به اندازه کافی بزرگ برای پوشش منطقه و رنگ آنها را به عنوان مورد نظر.

نقص های پوشش با یک کولاژ تصویر. برای دیوارها با تکه های ناقص بزرگتر، می توانید سعی کنید یک کولاژ از تصاویر مورد علاقه ایجاد کنید. این تصاویر را می توان قاب و یا بدون قاب؛ هر دو گزینه کار خواهند کرد، اما هر کدام اثرات متفاوتی ایجاد می کنند. [5]
کلاژ عکس می تواند به همان اندازه کوچک یا بزرگ باشد که می توانید آن را داشته باشید و می توانید از تصاویر شخصی یا حرفه ای استفاده کنید.
سعی کنید کلاه را برنامه ریزی کنید به طوری که تصاویر به طور مستقیم بر روی هر نقصی که نیاز دارید پنهان کنید.
عکس های قاب های آویزان نگاه ظریف تر و عمدی را ایجاد می کند. از سوی دیگر، عکس های بدون قاب، یک ظاهر هنری و ظریف را ایجاد می کنند. صرف نظر از انتخابی که انتخاب میکنید، سعی کنید از عکسهای چاپ شده در کاغذ با کیفیت با کیفیت پایین، برای خنک کردن نور استفاده کنید.

تنظیم آینه ها شما می توانید یک آینه را برای پوشش یک ناقص کوچک یا ایجاد یک کولاژ آینه برای پنهان کردن یک منطقه بزرگتر ببندید. آینه ها همچنین باعث افزایش ظاهر اتاق می شوند.
هنگامی که یک آینه را حلق آویز کنید، ابعاد فضای مورد نیاز برای پوشش را در نظر بگیرید. یک آینه کامل می تواند یک پچ بلند را پوشش دهد، اما اگر شما نیاز به پوشش یک فضای گسترده دارید، می توانید همان کار آینه را فقط با چرخاندن آن در کنار آن انجام دهید.
هنگامی که حلق آویز آینه های متعدد، انواع شکل ها و اندازه ها را انتخاب کنید و آنها را به روش نامتقارن آویزان کنید. هر چند که باید یک آینه را روی هر سوراخ یا نقص که نیاز به پوشش دارد قرار دهید.

پرده پرده شما ممکن است از استفاده از پرده ها برای پوشش یک دیوار بد با پنجره ای که در آن قرار دارد فکر کنید، اما هنوز هم می توانید از این اصلاح استفاده کنید حتی اگر هیچ پنجره ای درگیر نباشد.
هنگامی که شما پوشش دیوار و پنجره را پوشش می دهید، پرده هایی را انتخاب کنید که به اندازه کافی بلند باشند تا کل فضای آسیب دیده را پوشش دهند و آنها را بالای بالا از پنجره بچرخانند. اگر بخشی از دیوار نیاز به پنهان شدن داشته باشد، می توانید پرده ها را بین پنجره های جداگانه آویزان کنید.
حتی اگر یک پنجره را پوشش ندهید، می توانید یک میله پرده استاندارد را به بالای دیوار نزدیک سقف پیوست کنید. پرده های پارچه ای سنگین را از میله بکشید و مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی پایین می آیند تا کف را تمیز کنید. این کار به این صورت باعث می شود که پرده ها پنجره ای را پنهان کنند، بنابراین نباید به نظر بیاید.

پارچه کتانی در منطقه. پارچه ارزان تر از کاغذ دیواری است و می تواند نواقص بیشتری را نسبت به رنگ های ساده پنهان کند. این نیز بسیار آسان است که قطع و برداشته شود، بنابراین اگر مقدار ذهن شما را بعدا تغییر ندهید، خیلی از دست نمی دهید.
پارچه های داخلی و دکوراسیون و اثاثه یا لوازم داخلی بهتر از آن است که به اندازه کافی سنگین باشد تا بتواند صورت خود را در حالت عمودی آویزان نگه دارد، اما در غیر این صورت، می توانید هر الگوی، رنگ یا سبک مورد نظر را انتخاب کنید.
لبه های خام را به سمت خام پارچه بمالید و سپس آن را روی دیوار خود بکشید و آن را با یک اسلحه استاندارد اساسی استاندارد کنید. برای بهترین نتایج از بالا به پایین کار کنید.
در عوض، شما می توانید مواد را در نشاسته های پارچه خیس کنید و آن را به طور مستقیم به دیوار بچسبانید. هنگامی که نشاسته خشک می شود، باید پارچه را در محل نگهداری کند.
اگر فقط می خواهید یک لهجه پارچه را اضافه کنید، به جای قرار دادن پارچه به طور مستقیم بر روی دیوار، پوشش مناسب صفحات فوم را با مواد خود پوشش دهید. هنگامی که به پایان رسید، این صفحات تحت پوشش را در منطقه مورد نظر خود پنهان کنید

پرده ای پیدا کنید مفتول ممکن است به نظر می رسد راه حل تاریخی است، اما در حال حاضر شما می توانید پرده ها که در واقع طراحی شده برای متناسب با فضاهای معاصر پیدا کنید.
بر خلاف پارچه ای ساده، پرده ها به طور خاص برای آویزان کردن بافته شده اند، به طوری که الیاف و طراحی نباید یکپارچگی را از بین ببرند، هنگامی که قطعه را روی دیوار آویزان می کنید.
کوپه های مختلف در اندازه های مختلف می آیند، بنابراین شما باید مطمئن شوید که خریدی شما مناسب اندازه فضای دیوار خود است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *